Vyberte stránku

Přednášející

Michal Krátký

Michal Illich

Zuri

Spojený s konferencí WebExpo, provozuje testovací webovou službu Testomato a čtečku FlowReader. Založil vývojářskou platformu Devel.cz. V současnosti se věnuje především  projektu Zuri, což je vývoj elektrického autonomního letadla s vertikálním vzletem a přistáním.

 

Michal Krátký

Jiří Koryčan

Edwards

Designer rozměrových řetězců se zaměřením na teplotní a dynamické chování stroje. GD&T mentor a design autorita výkladu výkresové dokumentace firmy Edwards s. r. o. Vedoucí mezinárodní skupiny vývojových konstruktérů vědeckých vakuových vývěv. Školitel/fanoušek rozvoje měkkých dovedností.

 

Michal Krátký

Michal Krátký

Obchodní manažer, Diota

Po 14 letech v prodeji technologických celků v Evropě a v Asii  pracoval 5 let v automotive. Od roku 2019 má na starosti v rámci střední a východní Evropy realizaci projektů a rozvoj aplikací firmy Diota, která se již více jak 10 let zabývá technologiemi rozšířené reality v oblasti kontroly kvality v průmyslové výrobě. Cílem jeho práce je hledat možnosti zrychlení a zkvalitnění kontrolních procesů v jednotlivých fázích výroby nebo montáže jako součást digitalizace a paperless procesu.

 

Michal Krátký

Marek Linhart

Head of Sales, IDIADA CZ

Obchodu se začal věnovat při studiu na vysoké škole a už tehdy zjistil, že je to prostředí, ve kterém se cítí nejlépe. V IDIADě má na starosti distribuci SIMULIA produktů od výrobce Dassault Systèmes a rozvoj oddělení Software Services od roku 2012.

 

Michal Krátký

Filip Plevač

 

Filip Plevač je absolventem oboru „Manager výrobních strojů, systémů a robotiky“ na VUT Brno FA strojní. Velkou část praxe strávil na manažerských pozicích několika průmyslových i obchodních firem. Posledních 5 let se věnuje poradenství a vzdělávání v oblasti digitalizace firemních procesů, robotiky, digitálních strategií a inovací. Vede dvouletý vzdělávací program v oblasti digitálních nástrojů pro lidi z firemního prostředí.

 

Michal Krátký

Dieter-Friedrich Sauer

Head of CPE and Member of the Management Board, Dassault Systemes

Leading the Customer Process Experience Engagement at Dassault Systemes for Central Europe. He holds a Master Degree in Business Administration, is married and has two children. He joined 3DS in April 2020. Prior to 3DS he worked for 15 years at SAP in various Sales and Management positions. The key topics on his Agenda is how to transform the broad 3DS customer base together with the 3DS Ecosystem into the age of the Digital Twin , Connected and Circular Economy.

 

Michal Krátký

Antonio Scarcelli

Consultant in Mechanical Systems modeling and simulate Center of Excellence CATIA, DASSAULT SYSTEMES

 In charge of Consulting and support of CATIA application in Mechanical domain (mainly Fasteners, 3D Master, Welding, Tooling, Die Face Design and Modeling). Antonio holds an Engineering master degree from Ecole d’Ingénieurs de Tarbes, France. Ran multiple Mission at customer site in the consultancy domain and the service domain at Automotive, Aerospace, High Tech and Industrial Equipment companies. Working in CAD/CAM system since 1983 with a worldwide domain of activities. Spent some times at Chrysler, Ford, PSA, JLR, Saab, BMW, Hyundai, Renault, Volvo to name some names in automotive area. 

 

Aleš Kobylík

TECHNODAT

Zakladatel a jednatel úspešné skupiny firem TECHNODAT, který si svým přistupem a houževnatostí získal důvěru vlastníků nebo vrcholových manažerů významních průmyslových společností a přispěl k jejich rozhodnutí spolupracovat s firmou TECHNODAT jako klíčovým partnerem pro digitalizaci společnosti zaváděním 3D PLM řešení.

Roman Lisičan

CEO, TECHNODAT 

Nový výkonný ředitel společnosti s mnohaletými manažerskými zkušenostmi v nadnárodních společnostech v oblasti obchodních konzultačních služeb, implementace PLM řešení a vývoje softwaru.

Stanislav Vykoukal

Obchodní ředitel, TECHNODAT CZ

Vždy ho přitahovalo 3D a propaguje 3D i dnes. V TECHNODATu za více než 25 let prošel různými technickými pozicemi. Mimo jiné se podílel na mezinárodním projektu implementace CATIA a ENOVIA ve vývoji autobusů v IVECO ČR. V současnosti se stará o vybrané klíčové zákazníky a vede obchodní skupinu v ČR.

Jaroslav Ivaška

Obchodní ředitel, TECHNODAT SK

Nebojí sa výziev a má nadšenie pre nové veci. Svoju kariéru začal v TECHNODAT Slovensko, kde sa špecializoval na systémy pre správu a riadenie dát a tiež systém CATIA. Počas svojej 20 ročnej kariéry vo firme si prešiel od PLM špecialistu cez Obchodného manažéra až po pozíciu Obchodného riaditeľa. Podieľal sa na všetkých významných 3DEXPERIENCE implementáciách na Slovensku.

Lenka Sluková

Technická ředitelka, TECHNODAT SK

Energická teamleaderka so zápalom pre inovácie. Má za sebou niekoľko rokov skúseností s konštruovaním zdravotníckych kompresorov, vlakov a úpravou plechových a plastový dielov potrebných pre tvorbu lisovacích nástrojov. V TECHNODATe začala ako trénerka, kde učila konštruktérov ako efektívne pracovať so systémom CATIA, neskôr bola zodpovedná za kľúčových zákazníkov a v súčasnosti je Technickou riaditeľkou v TECHNODAT Slovensko. 

Martin Králík

Technický ředitel, TECHNODAT CZ

Má za sebou 25 let zkušeností ve firmách dodávajících CAD/CAM/PLM do předních průmyslových podniků. Z původně čistě technické specializace se zaměřením na CAM a programování aplikací se postupně přesunul na technicky orientované manažerské pozice.
V TECHNODATu pracuje šest let, v posledních třech letech na pozici technického ředitele.

Jaroslav Eliáš

Obchodní manažer, TECHNODAT CZ

V TECHNODATu během 19 let prošel různými pozicemi od CAD specialisty a školitele CATIA V5 k vedení obchodního regionu ČR – západ. Ve svých aktivitách se zaměřuje na platformu 3DEXPERIENCE (CATIA, ENOVIA, DELMIA). Díky certifikaci na oblast „Transportation and Mobility“ a  „Aerospace“ pomáhá českým firmám naplňovat jejich vize a firemní strategie pomocí implementace SW nástrojů Dassault Systemes. 

Jiří Těhník

Obchodní manažer, TECHNODAT CZ

Po škole působil na Středním východě u dodavatele environmentálních technologií, kde získal praktické jazykové zkušenosti. Poté pracoval u mezinárodního výrobce průmyslových zařízení.  V současnosti nabízí zákazníkům TECHNODATu praktické aplikace moderních informačních nástrojů pro řízení životního cyklu výrobku. Obchod je pro něho ta část firemního světa, která vdechuje celé firmě a všem následným aktivitám život, proto se v ní angažuje a vidí v ní smysl.

Jiří Petr

Obchodní manažer, TECHNODAT CZ

Původně chemický inženýr, později technolog a obchodní manažer v oblasti super těžkého strojírenství s několikaletými zkušenostmi v mezinárodním obchodu. Nyní obchodní manažer ve společnosti TECHNODAT zodpovědný za vybrané zákazníky v regionu ČR – východ, vždy fokusovaný na naplňování jejich potřeb a vizí.

 

Pavel Pergler

Obchodní manažer, TECHNODAT CZ

S červeným diplomem z aplikované mechaniky sbíral zkušenosti v Brose a Alliance Laundry, kde se zabýval konečnoprvkovými simulacemi. Obchodu se začal věnovat v rodinné firmě zaměřené na obrábění a engineering. Nyní zastává pozici obchodního manažera v Technodatu, kde se zaměřuje na rozvoj aktivit v oblasti  3DEXPERIENCE.

Jakub Matoušek

Aplikační specialista 3D PLM, TECHNODAT CZ

Přes 10 let sbíral zkušenosti v praxi ve výrobě jako kovoobráběč a později jako konstruktér vstřikovacích forem a přípravků. Všechny zkušenosti, které získal, následně přenesl do TECHNODATu, kde pracuje již přes 3 roky jako podpora pro CATIA V5, CATIA 3DEXPERIENCE a ENOVIA, specialista na integrace CATIA V5 a SolidWorks do platformy 3DEXPERIENCE. Nedávno se stal členem týmu Presales, dělá 3DEXPERIENCE dostupnější a srozumitelnější a vychovává další nadšence do této platformy. 

Radim Ptáček

Technický specialista DELMIA ROBOTICS, TECHNODAT CZ

Nastoupil v TECHNODATu na pozici specialisty přes robotiku. V návaznosti na jeho elektro vzdělání a zkušenostmi s 3D tiskem zodpovídá také za oblast elektro, virtuální realitu a 3D tisku v platformě 3DEXPERIENCE. Nedávno se také stal členem Presales, dělá 3DEXPERIENCE dostupnější a srozumitelnější a vychovává další nadšence do této platformy.

 

Petr Opršal

Solution Architect, Team Leader, TECHNODAT CZ

V TECHNODATu pracuje již více než 10 let. Od začátku se věnuje CATIA V6 a následně 3DEPERIENCE. Podílí se na implementacích 3DEXPERINCE pro zákazníky. V 3DEXPERIENCE se specializuje na oblast CATIA.

Pavel Svoboda

Senior PLM konzultant, TECHNODAT CZ

Má více než 25 leté praktické zkušenosti s produkty společnosti Dassault Systemes, které předává zákazníkům v oblasti automobilového / leteckého / transportního průmyslu. Jako strojní inženýr, konstruktér strojů  a zařízení pro strojírenskou výrobu, se snaží správně pochopit požadavek zákazníka a následně implementovat sw řešení CATIA / ENOVIA / 3DEXPERIENCE.

Aleš Niessner

Solution Architect, TECHNODAT CZ

Zkušený solution architect a PLM propagátor pracující v TECHNODATu více než 15 let. Ve společnosti nastoupil na pozici programátor analytik pro PLM systém ENOVIA SmarTeam. Své zkušenosti zúročil v roli vedoucího projektu při nasazování PLM zákazníkům. V současnosti se zabývá navrhováním řešení pro podporu procesů využitím platformy 3DEXPERIENCE.

David Gajdůšek

Aplikační specialista 3D PLM, TECHNODAT CZ

Pracoval jako konstruktér lisovacích nástrojů a své znalosti a zkušenosti nyní již více než 5 let uplatňuje v TECHNODATu. Se svým zaměřením především na CAD aplikace se zabývá CATIA V5 a CATIA 3DEXPERIENCE. V této oblasti podporuje a vede stávající i nové zákazníky, kterým pomáhá také s implementací maker nebo integrací CATIA V5 do 3DEXPERIENCE platformy.

Petr Suchánek

Aplikační specialista 3D PLM, TECHNODAT CZ

Celý svůj profesní život věnoval práci konstruktéra. Největší část praxe realizoval v programu SolidWorks. V TECHNODATu pomáhá díky svým zkušenostem z oboru rozvinout možnosti, které nabízí platforma 3DEXPERIENCE.