Vyberte stránku

Přednášející

Roman LISIČAN

Roman LISIČAN

CEO, TECHNODAT

Výkonný ředitel společnosti s mnohaletými manažerskými zkušenostmi v nadnárodních společnostech v oblasti obchodních konzultačních služeb, implementace PLM řešení a vývoje softwaru.

Aleš KOBYLÍK

Aleš KOBYLÍK

CFO / FOUNDER, TECHNODAT

Zakladatel a jednatel úspešné skupiny firem TECHNODAT, který si svým přistupem a houževnatostí získal důvěru vlastníků nebo vrcholových manažerů významních průmyslových společností a přispěl k jejich rozhodnutí spolupracovat s firmou TECHNODAT jako klíčovým partnerem pro digitalizaci společnosti zaváděním 3D PLM řešení.

Ulrich DECKER

Ulrich DECKER

DCS Solutions Sales Europe / CENIT AG

Degree in Production Automation Technology. Over 20 years of experience in the field of quality. Since 2020 responsible for DCS Solution Sales in Europe.

Filip PLEVAČ

Filip PLEVAČ

Je absolventem oboru „Manager výrobních strojů, systémů a robotiky“ na VUT Brno FA strojní. Velkou část praxe strávil na manažerských pozicích několika průmyslových i obchodních firem. Posledních 5 let se věnuje poradenství a vzdělávání v oblasti digitalizace firemních procesů, robotiky, digitálních strategií a inovací. Vede dvouletý vzdělávací program v oblasti digitálních nástrojů pro lidi z firemního prostředí.

Michal KUCEJ

Michal KUCEJ

Ředitel Divize Engineering, Slavia Production Systems a.s.

Vystudoval Fakultu technologie materiálů Slovenské technické univerzity v Trnavě. Ve Slavii pracuje 21 let, posledních 10 let jako ředitel Divize engineeringu, kde se zaměřuje na projekty automatizovaných svařovacích a montážních linek od plánování přes návrh, simulaci, elektro projekci, programování, instalaci u zákazníka až po podporu při náběhu výroby.

Ľubomír KRÁL

Ľubomír KRÁL

Vedoucí konstrukce přípravků, Slavia Production Systems a.s.

Ve společnosti Slavia Production Systems a.s. pracuje již více než 10 let. V současné době je vedoucím konstrukční kanceláře. Osm let pracoval jako konstruktér, kde získal rozsáhlé zkušenosti s různými zákaznickými dokumenty a normami. Je členem implementačního týmu při zavádění řešení PLM ve společnosti a při vytváření maker pro konstrukční kancelář.

Jiří KORYČAN

Jiří KORYČAN

EDWARDS

Designer rozměrových řetězců se zaměřením na teplotní a dynamické chování stroje. GD&T mentor a design autorita výkladu výkresové dokumentace firmy Edwards s. r. o. Vedoucí mezinárodní skupiny vývojových konstruktérů vědeckých vakuových vývěv. Školitel/fanoušek rozvoje měkkých dovedností.

Marek LINHART

Marek LINHART

Head of Sales, IDIADA CZ

Obchodu se začal věnovat při studiu na vysoké škole a už tehdy zjistil, že je to prostředí, ve kterém se cítí nejlépe. V IDIADě má na starosti distribuci SIMULIA produktů od výrobce Dassault Systèmes a rozvoj oddělení Software Services od roku 2012.

Ondrej CHOTOVINSKÝ

Ondrej CHOTOVINSKÝ

PRAGA Cars

Specialista v oblasti Design Engineeringu v oblasti vývoje a maloseriové výroby sportovních vozidel s dlouholetými zkušenostmi z renomovaných zahraničních automobilových značek. Přes 15 let praxe s digitálním i fyzickým prototypingem a více než 20 tisíci hodinami pokročilého modelování v systémech Catia V5/ V6 / 3DEXPERIENCE.

© Technodat 2022 – třída Tomáše Bati 3295, 76001 Zlín, Česká republika