Přednášející

Jiří Hajnyš

Veronika Danielová

 

Projektová manažerka, ZURI.com SE

S vývojovými projekty v oblasti produktů, HW či SW má zkušenosti více než 10 let. Po krátké kariérní pauze, kdy cestovala po celém světě jako letuška, jí projekt vývoje nového typu letounu o to více zaujal a od té doby ve firmě ZURI pomáhá týmu s koordinací projektu.  

Jiří Hajnyš

Dominic Kurtaz

 

Managing Director Eurocentral, Dassault Systemes

 

Jiří Hajnyš

Jiří Hajnyš

VŠB – Technická univerzita Ostrava

Působí na VŠB-TU Ostrava jako odborný asistent. Zabývá se aditivními technologiemi se zaměřením na proces 3D kovového tisku pomocí metody SLM. Kromě výzkumu v této oblasti má i praktické zkušenosti s obsluhou tiskáren na kov jmenovitě Renishaw AM400 a Trumpf TruPrint 1000. Dále disponuje jistými aplikačními zkušenostmi ohledně konstrukce, povrchových úprav v návaznosti na 3D kovový tisk.

Jiří Hajnyš

Josef Hodek

COMTES FHT

Pracuje ve společnosti COMTES FHT jako vývojový inženýr. Hlavní náplní jeho práce jsou aditivní technologie v oblasti kovových tisků a FEM simulace.

Michal Krátký

Michal Krátký

Obchodní manažer, Diota

Po 14 letech v prodeji technologických celků v Evropě a v Asii  pracoval 5 let v automotive. Od roku 2019 má na starosti v rámci střední a východní Evropy realizaci projektů a rozvoj aplikací firmy Diota, která se již více jak 10 let zabývá technologiemi rozšířené reality v oblasti kontroly kvality v průmyslové výrobě. Cílem jeho práce je hledat možnosti zrychlení a zkvalitnění kontrolních procesů v jednotlivých fázích výroby nebo montáže jako součást digitalizace a paperless procesu.

Michal Krátký

Marek Linhart

Head of Sales, IDIADA CZ

Obchodu se začal věnovat při studiu na vysoké škole a už tehdy zjistil, že je to prostředí, ve kterém se cítí nejlépe. V IDIADě má na starosti distribuci SIMULIA produktů od výrobce Dassault Systèmes a rozvoj oddělení Software Services od roku 2012.

 

Jiří Hajnyš

Karel Minařík

Technický ředitel, Aircraft Industries

Letecký nadšenec už od dětství. Nejprve letecký modelář, později až do dnes amatérský pilot bezmotorových letadel. Studium oboru Stavba letadel na Českém vysokém učení technickém bylo logickým pokračováním. Celou svoji profesní kariéru spojil s vývojem letadel, posledních přibližně 10 roků s vývojem letounu L410NG, který řídí z pozice technického ředitele ve firmě Aircraft Industries v Kunovicích.

Jiří Hajnyš

Marek Polčák

CEO a Co-Founder, VRgineers

Zasvětil výzkumu a vývoji technologie virtuální reality značnou část svého života a díky svému entuziasmu a nepřetržitému pracovnímu nasazení dnes stojí v čele společnosti, která vyrábí a vyvíjí jeden z nejlepších VR headsetů na světě a to vše na území České republiky.

Jiří Hajnyš

Tibor Slavkovský

Solution Architect & Services Team Leader, TECHNIA

pracuje v TECHNIA už viac ako 12 rokov a prešiel rôznymi pozíciami od programátora, konzultanta, vedúceho projektu až po architekta riešení a zároveň vedie oddelenie Global Service v zastúpení TECHNIA na Slovensku. Počas svojho pôsobenia získal skúsenosti na viacerých projektoch ako pre veľké nadnárodne ale aj menšie spoločnosti po celej Európe, v Afrike a blízkom východe. Jeho pracovným mottom je zjednodušovanie a urýchľovanie procesov čím sa zefektívni práca v systéme tak, že užívatelia sú maximálne spokojní a zároveň sú zachované všetky odporúčania pre efektívnu prevádzku systému 3DEXPERIENCE.

 

Aleš Kobylík

CEO, TECHNODAT

Zakladatel a jednatel úspešné skupiny firem TECHNODAT, který si svým přistupem a houževnatostí získal důvěru vlastníků nebo vrcholových manažerů významných průmyslových společností a přispěl k jejich rozhodnutí spolupracovat s firmou TECHNODAT jako klíčovým partnerem pro digitalizaci společnosti zaváděním 3D PLM řešení.

Stanislav Vykoukal

Obchodní ředitel, TECHNODAT CZ

Vždy ho přitahovalo 3D a propaguje 3D i dnes. V TECHNODATu za více než 25 let prošel různými technickými pozicemi. Mimo jiné se podílel na mezinárodním projektu implementace CATIA a ENOVIA ve vývoji autobusů v IVECO ČR. V současnosti se stará o vybrané klíčové zákazníky a vede obchodní skupinu v ČR.

Jaroslav Ivaška

Obchodní ředitel, TECHNODAT SK

Nebojí sa výziev a má nadšenie pre nové veci. Svoju kariéru začal v TECHNODAT Slovensko, kde sa špecializoval na systémy pre správu a riadenie dát a tiež systém CATIA. Počas svojej 20 ročnej kariéry vo firme si prešiel od PLM špecialistu cez Obchodného manažéra až po pozíciu Obchodného riaditeľa. Podieľal sa na všetkých významných 3DEXPERIENCE implementáciách na Slovensku.

Lenka Sluková

Technická ředitelka, TECHNODAT SK

Energická teamleaderka so zápalom pre inovácie. Má za sebou niekoľko rokov skúseností s konštruovaním zdravotníckych kompresorov, vlakov a úpravou plechových a plastový dielov potrebných pre tvorbu lisovacích nástrojov. V TECHNODATe začala ako trénerka, kde učila konštruktérov ako efektívne pracovať so systémom CATIA, neskôr bola zodpovedná za kľúčových zákazníkov a v súčasnosti je Technickou riaditeľkou v TECHNODAT Slovensko. 

Martin Králík

Technický ředitel, TECHNODAT CZ

Má za sebou 25 let zkušeností ve firmách dodávajících CAD/CAM/PLM do předních průmyslových podniků. Z původně čistě technické specializace se zaměřením na CAM a programování aplikací se postupně přesunul na technicky orientované manažerské pozice.
V TECHNODATu pracuje šest let, v posledních třech letech na pozici technického ředitele.

Jaroslav Eliáš

Obchodní manažer, TECHNODAT CZ

V TECHNODATu během 19 let prošel různými pozicemi od CAD specialisty a školitele CATIA V5 k vedení obchodního regionu ČR – západ. Ve svých aktivitách se zaměřuje na platformu 3DEXPERIENCE (CATIA, ENOVIA, DELMIA). Díky certifikaci na oblast “Transportation and Mobility” a  “Aerospace” pomáhá českým firmám naplňovat jejich vize a firemní strategie pomocí implementace SW nástrojů Dassault Systemes. 

Jiří Těhník

Obchodní manažer, TECHNODAT CZ

Po škole působil na Středním východě u dodavatele environmentálních technologií, kde získal praktické jazykové zkušenosti. Poté pracoval u mezinárodního výrobce průmyslových zařízení.  V současnosti nabízí zákazníkům TECHNODATu praktické aplikace moderních informačních nástrojů pro řízení životního cyklu výrobku. Obchod je pro něho ta část firemního světa, která vdechuje celé firmě a všem následným aktivitám život, proto se v ní angažuje a vidí v ní smysl.

Jakub Matoušek

Aplikační specialista 3D PLM, TECHNODAT CZ

Přes 10 let sbíral zkušenosti v praxi ve výrobě jako kovoobráběč a později jako konstruktér vstřikovacích forem a přípravků. Všechny zkušenosti, které získal, následně přenesl do TECHNODATu, kde pracuje již přes 3 roky jako podpora pro CATIA V5, CATIA 3DEXPERIENCE a ENOVIA, specialista na integrace CATIA V5 a SolidWorks do platformy 3DEXPERIENCE. Nedávno se stal členem týmu Presales, dělá 3DEXPERIENCE dostupnější a srozumitelnější a vychovává další nadšence do této platformy. 

Radim Ptáček

Technický specialista DELMIA ROBOTICS, TECHNODAT CZ

Nastoupil v TECHNODATu na pozici specialisty přes robotiku. V návaznosti na jeho elektro vzdělání a zkušenostmi s 3D tiskem zodpovídá také za oblast elektro, virtuální realitu a 3D tisku v platformě 3DEXPERIENCE. Nedávno se také stal členem Presales, dělá 3DEXPERIENCE dostupnější a srozumitelnější a vychovává další nadšence do této platformy.

 

Petr Opršal

Solution Architect, Team Leader, TECHNODAT CZ

V TECHNODATu pracuje již více než 10 let. Od začátku se věnuje CATIA V6 a následně 3DEPERIENCE. Podílí se na implementacích 3DEXPERINCE pro zákazníky. V 3DEXPERIENCE se specializuje na oblast CATIA.

Pavel Svoboda

Senior PLM konzultant, TECHNODAT CZ

Má více než 25 leté praktické zkušenosti s produkty společnosti Dassault Systemes, které předává zákazníkům v oblasti automobilového / leteckého / transportního průmyslu. Jako strojní inženýr, konstruktér strojů  a zařízení pro strojírenskou výrobu, se snaží správně pochopit požadavek zákazníka a následně implementovat sw řešení CATIA / ENOVIA / 3DEXPERIENCE.

Pavel Lehocký

Obchodní manažer, TECHNODAT SK

V TECHNODATe pôsobí od roku 2017. Jeho poslaním je pomôcť spoločnostiam napredovať v ich víziách a prinášať im vždy tie najlepšie možnosti využitia digitálnych nástrojov. Hľadá spôsoby, ako spoločnostiam podporiť v zdokonalení ich fungovania.

Aleš Niessner

Solution Architect, TECHNODAT CZ

Zkušený solution architect a PLM propagátor pracující v TECHNODATu více než 15 let. Ve společnosti nastoupil na pozici programátor analytik pro PLM systém ENOVIA SmarTeam. Své zkušenosti zúročil v roli vedoucího projektu při nasazování PLM zákazníkům. V současnosti se zabývá navrhováním řešení pro podporu procesů využitím platformy 3DEXPERIENCE.

Irena Sedláčková

Training Manager, TECHNODAT CZ

V TECHNODATu působí již 5 let na pozici manažerky školení s dlouholetou zkušeností se školením uživatelů SW. Ve svých aktivitách se zaměřuje především na CATIA Composer a jeho konkrétní využití v praxi a školení uživatelů DraftSight.

David Gajdůšek

Aplikační specialista 3D PLM, TECHNODAT CZ

Pracoval jako konstruktér lisovacích nástrojů a své znalosti a zkušenosti nyní již více než 5 let uplatňuje v TECHNODATu. Se svým zaměřením především na CAD aplikace se zabývá CATIA V5 a CATIA 3DEXPERIENCE. V této oblasti podporuje a vede stávající i nové zákazníky, kterým pomáhá také s implementací maker nebo integrací CATIA V5 do 3DEXPERIENCE platformy.

Petr Suchánek

Aplikační specialista 3D PLM, TECHNODAT CZ

Celý svůj profesní život věnoval práci konstruktéra. Největší část praxe realizoval v programu SolidWorks. V TECHNODATu pomáhá díky svým zkušenostem z oboru rozvinout možnosti, které nabízí platforma 3DEXPERIENCE.

Jiří Mancl

Konzultant CAM, TECHNODAT CZ

V TECHNODATU se zabývá oblastí DELMIA – Fabrication a vývojem maker pro CATIA V5 a 3DEXPERIENCE.