Vyberte stránku

Agenda

6. – 7. 10. 2021

6.10.2021 od 10 hodin

ÚVODNÍ BLOK

Kaskádový sál

10:00

Slavnostní zahájení

Aleš Kobylík, Roman LISIČAN

Kaskádový sál

10:10

A Game changer for Business and Innovation

Dieter-Friedrich Sauer

Kaskádový sál

10:25

Role PLM v digitální transformaci podniku

Filip PLEVAČ

Kaskádový sál

10:55

Procesní řízení vývoje a tvorby produktů

Lenka SLUKOVÁ

VÝVOJ – MĚNÍME ZPŮSOB HRY

Kaskádový sál

11:05

Reakce na nový požadavek

Jiří TĚHNÍK, Jakub MATOUŠEK

Kaskádový sál

11:20

Víceoborová spolupráce na vývoji výrobku

Stanislav VYKOUKAL, David GAJDŮŠEK

11:35

Coffee break

Kaskádový sál

11:50

Virtuální simulace logické funkčnosti produktu

Lenka SLUKOVÁ, Dušan PETRIK

Kaskádový sál

12:05

Virtuální simulace fyzické funkčnosti produktu

Marek Linhart – IDIADA

Kaskádový sál

12:20

Příběh firmy Zuri

Michal Illich – Zuri

12:35

Oběd

VÝROBA – REAGUJTE NA ZMĚNY S LEHKOSTÍ

Kaskádový sál

13:50

Výrobní kusovník a postup

Jiří PETR, Radim PTÁČEK

Kaskádový sál

14:05

 Plánovaní výroby

Martin KRÁLÍK, Pavel PERGLER

Kaskádový sál

14:20

Lean v 3D – Jak zeštíhlit štíhlou výrobu

Jaroslav ELIÁŠ, Jakub MATOUŠEK

Kaskádový sál

14:35

Příběh firmy Edwards

Jiří KORYČAN – Edwards

14:50

Coffee break

SERVIS – DŮLEŽITÁ SOUČÁST TRVALE UDRŽITELNÝCH PRODUKTŮ

Kaskádový sál

15:05

Servisní kusovník a postup

Jaroslav IVAŠKA, David GAJDŮŠEK

Kaskádový sál

15:20

Příprava servisních techniků virtuálně

Jiří TĚHNÍK, Radim PTÁČEK

Kaskádový sál

15:35

Kontrola kvality pomocí rozšířené reality

Michal KRÁTKÝ  – Diota

7.10.2021 od 9:00 hodin – TECH DAY

Kaskádový sál

9:00

Efektivní nástroje pro vývoj produktu

3DEXPERIENCE – platforma, kde se najde každý

Kaskádový sál

9:20

CATIA 3DEXPERIENCE – Technical values for Mechanical Engineering

Antonio Scarcelli

Kaskádový sál

10:00

Simulace ve 3DEXPERIENCE

Michal Havlásek – IDIADA

10:20

Coffee break

Kaskádový sál

10:40

3DEXPERIENCE vs CATIA V5 – nové přínosy

Pavel SVOBODA

Kaskádový sál

11:00

Model Based přístup – nový trend pří tvorbě produktové struktury

Jiří LEBRUŠKA

Kaskádový sál

11:20

Toleranční analýza modelu

Jiří KORYČAN – Edwards

Kaskádový sál

11:40

Výhody obrábění ve 3DEXPERIENCE proti DELMIA V5

Jan MAZANEC

12:00

Coffee break

Kaskádový sál

12:20

ORTEMS – optimalizujte vaše výrobní plány za všech okolností

Martin KRÁLÍK

Kaskádový sál

12:40

Jsou vaše 3D data v bezpečí?

Ivo MACHAČ

13:00

Oběd

Auxiliary Stage

11:00

Zkrácení vývoje stroje pomocí platformy 3DEXPERIENCE. Multicad a digitalizace

Petr SUCHÁNEK

Auxiliary Stage

Modularita ve 3DEXPERIENCE

Aleš NIESSNER

Auxiliary Stage

Auxiliary Stage

Simulace výrobního systému ve 3DEXPERIENCE

Andrea FRITZ

Auxiliary Stage

Utility CATIA V5

David GAJDŮŠEK

Auxiliary Stage

Composer

Jan RAFAJ

Auxiliary Stage

Auxiliary Stage

Projektové řízení

Ladislav VRBA

7.10.2021 od 10:00 hodin – Executive Advisory Group – Prestižní klub ředitelů a exekutivy